SERWIS

LOGO_kwadratSerwis Firmy Altoma Pruszyński wykorzystuje zaawansowane systemy diagnostyczne dedykowane odpowiedniej marce, serwis1który umożliwia kompleksową diagnostykę i naprawę na najwyższym poziomie. Stosujemy się do restrykcyjnych wytycznych w zakresie napraw, wyznaczonych przez producentów oraz działamy zgodnie z zasadami GVO . Przeglądy gwarancyjne wykonywane są według standardów Land Rover, na podstawie dostępu do GTR (Global Technical Reference) - dokumentacji fabrycznej producenta. Nasi mechanicy i doradcy serwisowi zdobyli bogate doświadczenie pracując w autoryzowanych serwisach. Dziś te same standardy pracy oferujemy Państwu w wyspecjalizowanym serwisie o powierzchni 1000 m.kw. i salonie wystawowym 350 m.kw. Altoma Pruszyński to ponad pół wieku doświadczenia w branży motoryzacyjnej i kilkanaście lat działalności jako autoryzowany dealer na terenie Wielkopolski i miasta Poznań. Teraz nasze doświadczenie i wysoka jakość obsługi dostępne są dla klientów wszystkich marek, zarówno w kwestii serwisu, części i napraw. Aby wzbogacić naszą ofertę , oddajemy do Państwa dyspozycji serwis wspomagany najnowocześniejszą aparaturą diagnostyczno-pomiarową. Potencjał jakim dysponuje nasz zespół poparty jest licznymi certyfikatami i dużym doświadczeniem. Zaplecze techniczne w postaci nowoczesnych urządzeń pozwala sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów.

ramka

image

- przyjmujemy samochody w komis - hurtownia części wszystkich marek (ponad 10.000 pozycji) - pełen zakres napraw mechanicznych - pełen zakres napraw blacharsko-lakierniczych + rozliczenia bezgotówkowe

W każdej chwili możesz do nas zadzwonić i zapytać o cenę lub poradę. image (Copy)image (6) (Copy)image (5) (Copy)image (4) (Copy)image (3) (Copy)image (2) (Copy)