SERWIS NIEZALEŻNY

Serwis firmy Altoma Pruszyński jest związany z marką od 1994 r. Jesteśmy niezależnym serwisem specjalizujacym się w naprawach Land Roverów i Jaguarów

Naprawa Land Rovera

W serwisie Altoma doskonale wiemy, że Land Rovery i Jaguary, to nie tylko samochody. To prawdziwa pasja i styl życia właściciela. Właśnie dlatego angażujemy się w naszą pracę w pełni, dbając o Twoje auto kompleksowo. Nie tylko prowadzimy przeglądy na oryginalnych materiałach eksploatacyjnych producenta. Zajmujemy się także naprawą wszelkich usterek, z którymi się do na zwrócisz lub które wykryjemy w trakcie darmowego rozpoznania. Dla każdego Land Rovera i Jaguara planujemy indywidualny program napraw. Po przeglądzie złożymi Ci dokładny raport i ustalimy z Tobą co jest niezbędne dla Twojego auta, jak możemy o nie zadbać, co należy wymienić lub naprawić w najbliższym czasie. Po serwisowaniu, myjemy i odkurzamy samochód, a następnie, jeżeli nie będziesz miał możliwości samodzielnie go odebrać, odprowadzamy auto pod wskazany przez Ciebie adres. Zapewniamy usługi najwyższej jakości, dlatego bez obaw możesz nam powierzyć swojego Land Rovera lub Jaguara.

Oto katalog świadczonych prze nas usług: - przeglądy olejowe – przeglądy olejowe samochodów objętych gwarancją - usługa Door-to-Door - naprawa układów hamulcowych - naprawa zawieszeń, ukł. kierowniczych i wydechowych - sprawdzenie, diagnozowanie stanu technicznego - komputerowe ustawienie geometrii - kompleksowa obsługa układów elektronicznych - wymiana silników - testy podzespołów i urządzeń - naprawy skrzyń automatycznych - kompleksowe naprawy powypadkowe - rozliczenia bezgotówkowe - przeglądy techniczne i rejestracyjne - komputerowa diagnostyka silnika i zawieszenia - mycie ręczne pojazdów - kosmetyka samochodów - pomoc drogową (holowanie na terenie kraju) - pracujemy wyłącznie w oparciu o informacje techniczne dostarczone przez producenta na poziomie dilerskim - przyjmowanie i wydawanie aut - 24 H po uzgodnieniu tel. - odbiór i dostarczanie samochodu we wskazane miejsce. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy, bądź masz jakiekolwiek pytania - zadzwoń lub przyjedź do nas.
Promocja na usługi serwisowe: Dzięki temu, że nie należymy do autoryzowanej sieci, oszczędzasz nawet do 60% w porównaniu z ASO. Sprawdź koniecznie: zadzwoń lub przyjedź.