NAPRAWY POWYPADKOWE

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych oraz napraw blacharsko-lakierniczych. W trudnych i stresujących sytuacjach związanych z uszkodzeniem samochodu nasz doradca służy Państwu pomocą i doświadczeniem. naprawy3 Świadczymy bezgotówkową likwidację szkód komunikacyjnych dla samochodów z polisami OC i AC,  jak również nieobjętych  ubezpieczeniem. naprawy2naprawy1         Przez cały czas trwania naprawy  dedykowany doradca pozostaje w stałym kontakcie z klientem informując go na bieżąco o etapach naprawy. Na czas likwidacji  szkody oferujemy samochód zastępczy. ramka2 Potencjał jakim dysponuje nasz zespół poparty jest licznymi certyfikatami i dużym doświadczeniem. Zaplecze techniczne w postaci nowoczesnych urządzeń pozwala sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów. Aby wzbogacić naszą ofertę , oddajemy do Państwa dyspozycji serwis blacharsko-lakierniczy, rzetelne naprawy wspomagamy najnowocześniejszą aparaturą diagnostyczno-pomiarową do wszystkich aut osobowych i dostawczych.

Mercedes E 63 2015 r.

Mercedes GLK / AMG 2015 r.

BMW 330 2012 r.

SERWIS BLACHARSKI posiada: - płyty do napraw nadwozi firmy CELETTE - zestaw urządzeń do formowania uszkodzeń nadwozia - zgrzewarki z funkcją jakości zgrzewanych elementów - elektroniczny system CELETTE do pomiarów płyty podłogowej - 4 stanowiska naprawcze

Maserati Ghibli SQ4 2015 r.

Maserati i Mercedes GLK

    SERWIS LAKIERNICZY posiada: – wyodrębnione dwufunkcyjne strefy przygotowawcze- komory lakiernicze – mieszalnik lakieru – dobieranie lakieru metodą komputerową – wysokiej jakości urządzenia i materiału polerskie pozwalające na odnowienie powłoki lakierniczej (szczególnie w przypadku starszych samochodów)
image (1) (Copy)

Maserati Ghibli SQ4 2015 r.

image (1)

Mini

image (3) (Copy)

Range Rover Evoque

image (2) (Copy)

Range Rover Evoque

image (5) (Copy)

Jaguar XE

image (4) (Copy)

Jaguar XE

image (7) (Copy)

Disccovery 4

image (6) (Copy)

Disccovery 4

image

Mercedes ML